Viešbučių kvėpinimas

Nematoma magija viešbučių versle

Kiekvienas viešbutis gali suteikti žmogui patirtį, tačiau viešbučio patalpos kvėpinimas veikia tarsi magija.

Šiltas ir malonus kaip židinio liepsna. Energizuojantis, kaip vaisių kokteilis. Prabangus, kaip odiniai baldai ir artimas kaip knygos. Jausmingas ir trapus kaip gėlės žiedas. Visi šie ir dar daugiau aromatų gali perteikti viešbučio prekės ženklo žinutę.

Pastaraisiais metais tapo tendecija pripildyti viešbučio patalpas unikaliu, estetišku kvapu. Kvapas prisideda prie lankytojų potyrių vos įėjus į viešbutį, būnant savo kambaryje ar lankantis procedurų kabinetuose.

Patalpos kvėpinimo, žvakių, smilkalų, eterinių aliejų ar kt. priemonių kvapo pasirinkimas neretai atspindi ir patį viešbutį. Raminančiu kvapus renkasi viešbučiai, teikiantys sveikatingumo paslaugas, prabangūs viešbučiai renkasi unikalius, specialiai jiems sukurtus kvapus arba odos, medienos aromatus, o aktyvius turistus traukiantys viešbučiai kvėpinasi citrusiniais, tonizuojančiais aromatais. Ir tai tik keli pavyzdžiai, kaip kvapas gali papildyti viešbučio prekės ženklą ir atspindėti jo vertybes.

Viešbučiai naudojasi ne viena priemone, padedančia pagerinti vartotojų patirtį apsilankymo metu, tačiau vienas galingiausių įrankių ir yra kvapas. Kadangi žmogus negali nekvėpuoti, pakvėpinta patalpa užsifiksuoja jo atmintyje ir išlieka ten ilgam. Malonaus kvapo pojūtis recepcijoje ar konferencijų salėje padeda pasijusti geriau, kelia viešbučio paslaugų kokybę, higienos lygį ir pačių lankytojų patirtį.

Būtent tam, kad lankytojai įsimintų konkretų viešbutį, taptų lojaliais jo lankytojais, yra naudojamas malonus aromatas, tam, kad net sugrįžus namo po poilsinės ar darbo kelionės, kartu parsivežtų ir malonaus apsilankymo prisiminimus, kuriuos sukelia pajaustas kvepalų ar žvakių aromatas.