Website-front-shot-R2-660x440

Stebuklingas kvapo siuntimo telefonas – oPhone

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame galite įamžinti mus supančius kvapus. Kartu su savo nepakartojamo maisto nuotraukomis, įkėlus jas į mob. aplikaciją „Instagram“ jūsų sekėjai galėtų jį ne tik pamatyti, bet ir užuosti, pavyzdžiui, skaniosios picos su bazilikais aromatą. David‘as Edwards‘as ketina tai įgyvendinti.

Edwards‘as, Harvardo profesorius – neseniai pristatė pirmąją komercinę versiją telefono, DUO – cilindro formos įtaiso, kuris perduoda kvapus, vadinamus oNotes, per programėlę pavadinimu „oSnap“. Pagalvokite apie tai kaip apie mobiliojo pranešimų platformą, kuri siunčia aromatines šypsenėles. Ophone, atrodo kaip keistas medicininis prietaisas, tačiau Edwards‘as galėtų lažintis, jog tai yra pavyzdys naujojo komunikacijos amžiaus pradžios plėtrai.

Edwards‘as mano, jog aromatas yra natūrali evoliucija – tai kaip mes bendraujame vieni su kitais. Jau seniai mokslininkų buvo įrodyta, kad kvapas yra glaudžiai susijęs su atmintimi ir sukeliamomis emocijomis. Kai mes siunčiame tekstus ar žiūrime nuotraukas, gauname tik dalį naudingosios emocinės apkrovos.

Šiuo metu oPhone galima išbandyti tik Paryžiuje. Laukiame inovacijų ir galimybės išbandyti Lietuvoje !

INFORMACIJOS ŠALTINIS:
http://www.wired.com/2014/06/you-can-now-buy-this-scent-sending-phone/