20140128_153432

Ne tik namai ir parduotuvės turi kvepėti, bet ir kelias iki jų

NE TIK NAMAI IR PARDUOTUVĖS TURI KVEPĖTI, BET IR KELIAS IKI JŲ

Prasidėjus šventiniam laikotarpiui apieškome daugybę prekybos centrų, iššvaistome visą piniginės turinį, bet dažniausiai nupirktos dovanos neatitinka mūsų lūkesčių. Turbūt jau pastebėjote, kad pačios sėkmingiausios dovanos, sukeliančios daugiausiai džiaugsmo, yra nuoširdžios ir kūrybiškos, pačių pagamintos staigmenėlės.

Tik ar visuomet užtenka idėjų?

 DOSNIOJI „BITĖ“

Per šventes dovanomis stebina ne tik žmonės, bet ir įmonės. Pavyzdžiui, telekomunikacijų įmonė „Bitė“ šiais metais džiugino savo klientus ir partnerius Advento kalendoriais. Viena Advento kalendoriaus dalių buvo kvepiantys atvirukai, su palinkėjimu. Atviruko viduje buvo iškirstas imbierinis sausainiukas, kurį galima pasikabinti automobilyje, tokiu būdu paskleidžiant jame Kalėdų kvapą.

Prie atvirukų kvepinimo prisidėjo ir „Promo aroma“, padėdama iškvepinti tūkstančius atvirukų, o kartu ir šimtus biurų bei automobilių.

„Įgyvendinę šį projektą, nusprendėme greitu metu praplėsti savo prekių asortimentą nauju gaminiu – automobilių kvepikliu. Žmonės ir įmonės pagaliau galės pasirinkti kvepinti savo automobilius ne tik vanilės ar levandos, bet ir įvairiausiais kitais kvapais – avietės, kavos ar ką tik skintos žolės“,- sako „Promo aroma“ vadovas.

Tikimės, kad „Bitės“ kvepiančios dovanos idėja įkvėps jus ir greitu metu susikursite savo originalias, stebuklais kvepiančias dovanas.