IMG_4165

Kvepiantis Dilmah puodelis

Panašu, kad ir Lietuvoje įmonių susidomėjimas kvapais pradeda augti.

2009 metais įgyvendintos kvapų marketingo kampanijos pavyzdys: SunCider ir obuolių kvapas. Stendai buvo sumontuoti keliolika parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje.

2009 metų pradžioje buvo įgyvendintas Europa prekybos centro kvepinimo cinamonu projektas.

Tais pačiais metais ScentCare Baltic kartu su JCDecaux Baltic įgyvendino pirmą Baltijos šalyse transporto laukimo paviljonų aromatizavimo projektą. Transporto stotelių aromatizavimas reklamos tikslais nėra naujovė pasaulyje.

Šios reklamos priemonės pagrindinė mintis – atkreipti dėmesį į reklamuojamą produktą ir suteikti klientams galimybę įsitikinti jo pranašumais. 90 proc. moterų šampūną renkasi pagal kvapą, todėl malonus produkto kvapas, sklindantis transporto laukimo paviljone, gali pasitarnauti kaip “netiesioginis produkto išbandymas”.

Dar vienas pavyzdys: 2 metrų, kvepiantis cinamonu Dilmah puodelis-stendas buvo sumontuotas prekybos centre (per 6 mėnesius puodelis „svečiavosi” 3-se prekybos centruose).  Pasak užsakovės reklamos agentūros ši rinkodaros kampanija pasiekė savo tikslą, o  kvapas atkreipė praeivių dėmesį. Vidutiniškai 35 proc. praeivių atkreipdavo dėmesį į stendą.